Aptuveni 30 tūkstoši cilvēku apdzīvo Dienvidkorejas galvaspilsētas Seulas rajonu, kuru mēdz saukt par Eksāmenu ciematu. Tajā topošie Dienvidkorejas speciālisti gatavojas noslēguma eksāmeniem, kas, iespējams, pavērs karjeru valsts dienestā.
Ciematu veido vairākas kopmītnes un mācību telpas, kur par zemu samaksu studenti var veltīt laiku studijām, kā arī izmantot pieejamo aprīkojumu, lai sagatavotos noslēguma eksāmeniem. Eksāmenu laiks Dienvidkorejā ir ārkārtīgi saspringts – to rezultāti nosaka ne tikai nākotnes darbu, bet arī, vidusskolnieku gadījumā, nākamo augstākās izglītības iestādi. Eksāmena rezultāti identificē izglītotus un spējīgus cilvēkus, kuriem sabiedrībā tiek dota priekšroka.
Gads, kurā paredzēti noslēguma eksāmeni, Dienvidkorejas studentu vidū ieguvis apzīmējumu «gads ellē». Tas tiek pavadīts saspringti mācoties, miegam nereti veltot aptuveni piecas stundas diennaktī. Eksāmenu laikā arī sabiedrības dzīve tiek pakārtota lielajam notikumam, tā, piemēram, policijas automašīnas uz mācību iestādēm ved studentus, lai nodrošinātu to, ka neviens nenokavēs pārbaužu sākumu.
Lai gan šāda sistēma palīdzējusi Dienvidkorejai iekarot nozīmīgu lomu pasaulē, pēdējos gados Dienvidkorejas jauniešu vidū pieaugusi vilšanās saistībā ar piemērotu darba vietu trūkumu. Bezdarbs jauniešu vidū Dienvidkorejā ir viens no augstākajiem Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) valstu vidū.
Neapmierinātība ar darba vietu trūkumu īpaši izpaudusies Dienvidkorejas prezidenta vēlēšanu balsojuma laikā, kad Eksāmenu ciematā vēlētāju aktivitāte bijusi tik liela, ka nācies uzstādīt papildus balsošanas kabīnes.
Aģentūra Reuters norāda, ka studentu vidū lielāko popularitāti bauda kreisi noskaņotais kandidāts Mūns Jaeins (Moon Jae-in), kurš solījis lielākas sociālās garantijas, izglītības kvalitātes uzlabošanu un augstākus nodokļus bagātniekiem.