Uzņēmums Logitech 3. decembrī paziņoja par miljardās datorpeles saražošanu.
„Jau kopš pirmā Logitech P4 peles klikšķa 1982. gadā, Logitech pele ir spēlējusi nenovērtējamu lomu personālo datoru attīstībā” – tā Logitech prezidents un izpilddirektors Gerald P. Quindlen. „Pēdējo desmitgažu laikā dramatiski mainījies veids, kādā cilvēki izmanto datorus. Kādreiz tās bija ierīces tikai biznesam, taču mūsdienās dators ir cieši integrēts mūsu privātajā dzīvē. Logitech nepārtraukti meklē jaunus risinājumus, lai ņemtu vērā minētās pārmaiņas. Vien pēdējo piecu gadu laikā firma piedāvājusi pasaules pirmo lāzerpeli, superātru lapu šķirstīšanu, kā arī nano uztvērēju.”
Logitech kļuva par datorpeļu attīstības pionieri pagājušā gadsimta 80.gados, un kopš tā laika kompānija ir entuziastiski piedalījusies gandrīz katrā ievērojamā attīstības procesā, kas saistīts ar pelēm un to tehnoloģijām.
Patlaban pasaulē datorus lieto vairāk nekā miljards cilvēku, un paredzams, ka līdz 2014. gadam šis skaitlis divkāršosies. Tā ziņo analītiķu firma Gartner.
Kompānija Logitech dibināta fermā Apples ciemā Šveicē 1981.gadā, un neilgi pēc tam Logitech veidoja aktīvas saites ar uzņēmumiem tā dēvētajā Silīcija ielejā. Logitech pirmā datorpele mazumtirdzniecībā parādījās 1985. gadā, savukārt 1996.gadā tika pārdota jau simts miljonā pele. Vēl pēc septiņiem gadiem Logitech pārdeva 500. miljono peli. Patlaban Logitech peles pārdod vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē. Katru dienu Logitech vidēji saražo 376 tūkstošus peļu. Tas nozīmē, ka katru mēnesi Logitech ražo 7.8 miljonus peļu.