Aizejošā gada laikā Db.lv lasītāji visvairāk interesējušies par Draugiem.lv un Skype birojiem, gada nozīmīgākajām būvēm, situāciju saistībā ar Swedbank, nepabeigtu un pamestu atrakciju parku Ķīnā, SPA kompleksa būvniecību Liepājā, autobūves kompānijas Honda Motor «noslīkušo» rūpnīcu un investīciju baņķiera Ģirta Rungaiņa piedāvājumu pārdot Latviju Krievijai.
Vislielāko lasītāju uzmanību izpelnījās ieskats Draugiem.lv jaunajā birojā, kuru sociālais portāls rudenī ierīkoja Mārupē. Draugiem.lv jaunais birojs izceļas ar neparastu iekārtojumu.
Lasītājus arī interesēja nozīmīgāko gada būvju apkopojums. Būvniecību joprojām stutē Eiropas Savienības (ES) finansēti projekti, bet privātu pasūtījumu ir maz, vēstīja DB. Pie naudīgākajiem Rīgā pabeigtajiem objektiem var nosaukt divus apjomīgus un nozīmīgus satiksmes infrastruktūras objektus - Dienvidu tilta otro kārtu un vienu no Austrumu maģistrāles posmiem.
Izplesties turpināja Rimi un Maxima lielveikalu tīkli. Mazliet aktīvāk šogad būvētas daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, tostarp pabeigtas atsevišķas t. s. treknajos gados sāktās būves. Rīgā atjaunotas vairākas dzīvojamās mājas. Ražošanas sektorā kā vienu no lielākajām investīcijām var pieminēt a/s Grindeks par 6,4 milj. latu īstenoto ražošanas korpusa rekonstrukciju.
Daudzus Db.lv lasītājus aizrāva 2011. gada aģentūras AFP labākās fotogrāfijas. Attēlos redzamas ainas no aizejošā gada aktuālākajiem notikumiem – zemestrīces izpostītās Japānas iedzīvotāji, kuri nav zaudējuši dzīvesprieku, musulmaņu dievlūdzēji reģionā, kas piedzīvoja lielas sociālas un politiskas pārmaiņas (tā sauktais Arābu pavasaris), kā arī vienkārši skaistas un iespaidīgas fotogrāfijas.
Tāpat lasītājiem šķitis interesants Db.lv piedāvātais ieskats Skype centrālajā birojā Tallinā. Birojā ir interesanti iekārtotas darba un atpūtas telpas ar biljarda galdu, sauna darbiniekiem un ēdnīca.
Lielu rezonansi sabiedrībā izpelnījās notiekošais saistībā ar Swedbank, kad tika izplatītas baumas par bankas finanšu problēmām. Arī Db.lv lasītāji aktīvi sekoja līdzi notiekošajam. Swedbank 11. decembra vakarā centās nomierināt satrauktos klientus un ziņoja, ka baumām par bankas finanšu situāciju nav pamata un, ka cenšas pēc iespējas ātrāk uzpildīt bankomātus kuros beigusies nauda.
Db.lv lasītājus interesējis arī Ķīnas atrakciju parka Wonderland liktenis. Atrakciju parkam bija jākļūst par lielāko izklaižu kompleksu Āzijā, tomēr liktenis bija lēmis citādāk. Celtniecība vairākkārt tika pārtraukta un pašlaik nepabeigtais parks ir pamests likteņa varā. Wonderland atrakciju parka celtniecības pamešana ir izraisījusi bažas par Ķīnas nekustamā īpašuma tirgu.
Interesants Db.lv lasītājiem šķitis ieskats 19. decembrī Liepājā pabeigtajā vairāk nekā divus miljonus vērtajā baseinu un SPA kompleksā, kurš kļuvis par vienu no lielākajiem Latvijas reģionālajiem atpūtas un sporta centriem.
Kompleksā, kura platība sasniedz 3,2 tūkstošus kvadrātmetru izvietots 25 m sporta peldbaseins ar skatītāju vietām un aprīkojumu cilvēkiem ar kustību traucējumiem, peldēšanas apmācību baseins, kā arī plaša ūdens relaksācijas zona ar pirtīm, baseiniem, atrakciju dušām un sauļošanās terasi.
Db.lv lasītājiem uzmanības vērtas likās arī autobūvas kompānijas Honda Motors problēmas ar Taizemes plūdos applūdušo rūpnīcu Ajutajā. Plūdu dēļ simtiem automašīnu nokļuva zem ūdens un piedzīvoja dažādas pakāpes bojājumus. Kompānija gan vēlāk «noslīkušās» automašīnas iznīcināja, lai kliedētu cilvēku bažas par transportlīdzekļu nonākšanu tirdzniecībā.
Tāpat lasītāju uzmanību izpelnījās Latvijas Krājbankas negaidītais krahs. Bankas klientiem tika noteikts limits naudas izņemšanai 50 latu apmērā. Visā Latvijā pie Kājbankas bankomātiem veidojās klientu rindas, kas vēlējās izņemt kaut nedaudz no bankā palikušās naudas.
Arī investīciju baņķiera Ģirta Rungaiņa paustais viedoklis par to, ka Latvijai iespējams izkļūt no krīzes, ja valsts tiek pārdota Krievijai ieguva lielu Db.lv lasītāju uzmanību.
Ģ. Rungainis sacīja, ka nav cita krīzes risinājuma kā vien atteikties no suverenitātes un ieviest krievu valodu kā otro valsts valodu. Krievija par savas marionetes iegūšanu būtu gatava maksāt divdesmit miljardus eiro. Piecus miljardus varētu atdot kreditoriem, bet pārējais paliktu Latvijas rīcībā. Baņķieris gan šaubījās par to, vai Latvijas sabiedrība atbalstītu šādu iniciatīvu.