Līdz šim 9. Saeimas laikā pie administratīvās atbildības ir saukti 28 deputāti, bet kriminālatbildības – viens.
Par to liecina kandidatiuzdelnas.lv apkopotā informācija. Daži no deputātiem arī paši ir piedalījušies balsojumā par sevis izdošanu vai neizdošanu sodīšanai. Par ātruma pārsniegšanu četru gadu laikā sodīti Saskaņas centra deputāti Nils Ušakovs (Saeimas deputāts līdz 16.07.2009), Sergejs Fjodorovs, Nikolajs Kabanovs, bet Jānis Urbanovičs ātrumu pārkāpis pat trīskārt. Par ātruma pārsniegšanu sodīti arī Ligita Silaraupa (ZZS, deputāte līdz 15.11.07), Artis Pabriks (SCP) un Igors Aleksandrovs (JL). Par citiem ceļu satiksmes pārkāpumiem, tai skaitā braukšanu bez tiesībām vai derīgas tehniskās apskates, vai apdrošināšanas, sodīti arī Imants Valers (TP), Valērijs Agešins (SC), Jānis Klaužs (ZZS), Andris Bērziņš (ZZS) un Oskars Kastēns (LPP/LC).
Savukārt par radinieku nodarbināšanu deputātu palīgu amatos 2008.gada nogalē pēc KNAB lūguma sodīšanai tika izdots Augusts Brigmanis (ZZS), Imants Kalniņš (TB/LNNK), Staņislavs Šķesters (ZZS), Dzintars Rasnačs (TB/LNNK), Visvaldis Lācis (ZZS), Anatolijs Mackēvičs (LPP), Jakovs Pliners (PCTVL) un Vjačeslavs Stepaņenko (LPP). Deputāti mēģināja attaisnoties, ka likums nav pārkāpts, jo formāli darba līgums tiek slēgts ar Saeimas kanceleju, turklāt radinieku pieņemšana darbā bijusi izplatīta prakse arī iepriekšējo Saeimu laikā. Septiņiem no viņiem KNAB uzlika sodu 95—110 latu apmērā, rakstīja Diena.lv. KNAB konstatēja, ka divi deputāti – Imants Kalniņš un Staņislavs Šķesters arī pēc 2008.gada turpina nodarbināt savas sievas kā palīdzes, tādēļ 2010.gada sākumā abi deputāti vēlreiz tika izdoti administratīvajai sodīšanai. Jaunā laika deputāts Artis Kampars 2007.gadā sodīts par Valsts amatpersonas deklarācijas neiesniegšanu.
Jāatgādina arī skaļākais gadījums, kad nākamajā dienā pēc 9. Saeimas vēlēšanām gaismā nāca vēlēšanu rezultātu viltošana Balvu novada Kubulos, kuru rezultātā Saeimā tika ievēlēts TB/LNNK toreizējais biedrs Juris Boldāns. Neraugoties uz uzsākto kriminālprocesu, 2006. gada 9. novembrī Saeima apstiprināja Boldāna mandātu, taču apstiprināja uzsāktās kriminālvajāšanas turpināšanu. Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli J. Boldānam bija liegtas tiesības piedalīties Saeimas un tās komisiju, kā arī citu to institūciju sēdēs līdz kriminālvajāšanas izbeigšanai vai brīdim, kad stājas spēkā notiesājošs tiesas spriedums. Tomēr visu šo laiku TB/LNNK deputāts saņēma pusi no Saeimas deputāta algas - 456 LVL mēnesī. Pēc ilgstošiem tiesas procesiem J. Boldānam piesprieda astoņu mēnešu cietumsodu, un 2008.gada 28.oktobrī viņš zaudēja Saeimas deputāta mandātu. Jāatgādina - lai pie administratīvās vai kriminālatbildības sauktu Saeimas deputātu, savu piekrišanu sniedz Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija un vēlāk Saeimas sēdē balso deputāti. 8.Saeimas laikā bija novērojami daži gadījumi, kad deputāti neizdeva sodīšanai kādu no saviem kolēģiem, taču 9.Saeimas laikā šādu gadījumu nav bijis.