Jaunākais izdevums

Unisend piegādes pakalpojumu tīkls, ko piedāvā Lietuvas Pasts, ziņo par izaugsmi 2024. gadā, kad uzņēmums Igaunijā un Latvijā kopumā piegādāja vairāk nekā 600 000 sūtījumu.

Šis gads ir bijis nozīmīgs uzņēmuma attīstībai, īpašu uzmanību veltot ātrai piegādei un klientu apmierinātībai.

2024. gadā Unisend piegādāja gandrīz 360 000 sūtījumu Latvijā un aptuveni 250 000 Igaunijā, kopā sasniedzot vairāk nekā 600 000 piegāžu. Šie skaitļi liecina par ievērojamu pieaugumu un veiksmīgu uzņēmuma darbību Baltijas valstīs.

"Pirmais gads Latvijā ir bijis aizraujošs un pilns izaicinājumu, taču arī ļoti veiksmīgs. Ziemassvētku sezona un augošais e-komercijas tirgus ir būtiski veicinājuši sūtījumu apjoma pieaugumu. Mēs esam lepni, ka spējam nodrošināt ātru, drošu un ērtu piegādi mūsu klientiem. Paldies visiem, kas izvēlējušies Unisend un uzticas mums ar savu sūtījumu piegādi. Mēs turpināsim attīstīt mūsu pakalpojumus un nodrošināt vēl labāku pieredzi nākamajos gados," saka Ruslanas Prokofjevas, Unisend Latvija vadītājs.

Ziemassvētku periodā Unisend apstrādāja vairāk nekā 260 000 sūtījumu Latvijā un Igaunijā. Kopumā caur Lietuvas Pasta pakomātu tīklu tika piegādāti aptuveni 10 miljoni sūtījumu visās Baltijas valstīs. Ar augošo e-komercijas tirgu šis periods ir bijis ļoti nozīmīgs uzņēmuma darbībai, apliecinot spēju apstrādāt lielu sūtījumu apjomu laikā, kad piegādes ir vispieprasītākās.

Unisend sadarbībā ar Latvijas Pastu piedāvā sūtījumu nosūtīšanu un saņemšanu, izmantojot līdz pat 1150 pakomātiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

VAS Latvijas Pasts ar Lietuvos paštas zīmolu Unisend ir atklājuši kopīgu pakomātu tīklu. Plānots, ka vienots tīkls klientiem nodrošinās aptuveni 1000 pakomātu vietu Baltijas valstīs.

Latvijas Pasta klientiem ir iespējams noformēt pakomātu sūtījumus uz Unisend pakomātiem Igaunijā un Lietuvā, kas veido vairāk nekā 450 pakomātu vietas abās kaimiņvalstīs.

“Kopīgais pakomātu tīkla modelis – gudrs solis e-komercijas jomā. Divi uzņēmumi izmanto izdevību, lai radītu ērtu pasta pieredzi Baltijas iedzīvotājiem. Šāds risinājums ir ekonomiskāks un ilgtspējīgāks, nekā katram veidot savu pakomātu tīklu visās valstīs. Mūsu partnerība ar pievilcīgu cenu politiku ir pamatots iemesls, lai cilvēkiem veidotu vēlmi dot priekšroku šī reģiona spēlētājiem, ne citu ārvalstu komersantiem,” iespēju izmantot abu uzņēmumu kopīgo pakomātu tīklu izceļ Latvijas Pasta valdes loceklis Jānis Kūliņš.

Komentāri

Pievienot komentāru
Reklāmraksti

Viens risinājums – divreiz lielāks tirgus: kāpēc Lietuvas pasts virzās uz ziemeļiem?

Sadarbības materiāls,08.09.2024

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Investīcijas 4 milj. eiro apmērā. 11 mēnešu intensīvs nepārtraukts darbs. Un vairāk nekā 60 dažādu jomu speciālistu, kas tic idejai. Tas skaitliskā izteiksmē izskatās ambiciozākais pēdējo gadu Lietuvas pasta projekts – pakomātu tīkla paplašināšana uz Latviju un Igauniju. Kopš aprīļa mēs „Unisend” vārdā veiksmīgi darbojamies mūsu ziemeļu kaimiņvalstīs ar 300 pakomātiem, taču, kas bija iemesls lēmumam neaprobežoties tikai ar darbību vietējā tirgū?

Iespējams, visprecīzākais, bet reizē arī abstraktākais iemesls ir gluži vienkāršs – klientu mainīgās vajadzības. Vēloties saglabāt konkurētspēju, mums jāspēj tām pielāgoties, piedāvājot arvien jaunus, vēl ērtākus un aktuālākus risinājumus un pakalpojumus. Nav noslēpums, ka, gadu no gada, samazinoties nepieciešamībai pēc tradicionālajiem pasta pakalpojumiem, sūtījumu piegāde caur pakomātiem gan Lietuvā, gan Baltijas valstīs stabili pieaug.

Galvenais virzītājspēks tam mūsu reģionā ir pastāvīgi augošā un arvien vairāk iesakņojusies elektroniskā komercija. Tiek prognozēts, ka līdz 2027. gadam tās apjomi Baltijas reģionā katru gadu pieaugs vismaz par 12 %. Viens no nedaudzajiem lielākajiem katalizatoriem šai izaugsmei ir e-platformu popularitāte, kas ļauj iedzīvotājiem droši tirgot lietotas preces.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Digitalizācija ir viens no ātrākajiem un efektīvākajiem instrumentiem konkurētspējas veicināšanā, kas vienlaikus palīdz arī samazināt loģistikas izmaksas un riskus, atzīmē Arminas Samsonas, LOGIFLY vadītājs.

Redzam, ka pēdējos gados Latvijas uzņēmēji arvien vairāk domā par digitalizāciju, tāpēc LOGIFLY ienākšana Latvijas tirgū mūsu gadījumā bija ļoti loģisks solis, spriež A.Samsonas. Lietuvā jau gadiem strādājām ar vairākiem uzņēmumiem, kuriem bija filiāles arī Latvijā, tāpēc mūsu paplašināšanās noritēja organiski, teic LOGIFLY vadītājs, piebilstot, ka Latvijas un Lietuvas tirgi ir ļoti līdzīgi. Strādāt Latvijā ir ērti, jo biznesa darbības principi un uzņēmēju domāšanas veids nav pārāk atšķīrīgs no lietuviešiem - mēs izprotam tirgus vajadzības un spējam piedāvāt labākos risinājumus.

Plašs piedāvājums

LOGIFLY informācijas sistēma aptver visu loģistikas ķēdes procesu, tostarp transporta pasūtījumu pārvaldību, stāsta A.Samsonas. “Piemēram, pārvadātāja izvēli vai iepirkumu konkursa organizēšanu, automātisko pārvadājumu izmaksu aprēķināšanu, attāluma noteikšanu un CO2 atskaišu veidošanu. Tāpat sistēmā iespējams veikt arī rampu rezervācijas, kas palīdz reģistrēt iekraušanas un izkraušanas laikus noliktavā, norādot transportlīdzekļa un vadītāja datus. Papildus tam sistēma klientiem piedāvā arī pagalma pārvaldīšanas pakalpojumus - numuru atpazīšanu, automātisku vārtu atvēršanu, informācijas nodrošināšanu vadītājiem uz elektroniskā tablo, kravas nosvēršanu un citas lietas, ko iespējams nodrošināt, integrējot vai uzstādot attiecīgās iekārtas,” norāda A.Samsonas.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Neskatoties uz vairāku valdību pausto apņemšanos attīstīt Latvijas kapitāla tirgu, realitātē joprojām valda stagnācija.

Pirms gada valdībā tika izvērtēta vairāk nekā 20 valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību kotēšana biržā. Pēc attiecīgās valdības sēdes 9. aprīlī Finanšu ministrija valdībai piedāvājusi pieturēties pie iepriekš izvirzītā mērķa – sasniegt 9% akciju tirgus kapitalizāciju 2027. gadā. Pavisam nesen notika Latvijas Bankas rīkotais Latvijas kapitāla tirgus forums, kurā diemžēl būtībā tika secināts, ka nekāds progress šajā jomā nav manāms. Turklāt interesanti – atšķirībā no iepriekšējā gada pasākuma, kad forumā ar savā ziņā dedzīgām un daudzsološām uzrunām par kapitāla tirgus strauju attīstību uzstājās virkne Ministru kabineta locekļu, šogad valdības amatpersonu interese par pasākumu nebija nekāda. Vai iemesls tam ir fakts, ka ministriem īsti nebija, ko teikt auditorijai, vai arī viņu iespējama aizņemtība tajā dienā, paliek atvērts jautājums.

Komentāri

Pievienot komentāru