Šogad varētu būt ap 20 % samazinājums, lai gan cilvēki uz Lido nāk aptuveni par 10 % vairāk nekā iepriekš.
To Db atzina sabiedriskās ēdināšanas Lido īpašnieks Gunārs Ķirsons. Viņš norādīja, ka uzņēmums jau samazinājis cenas. Turklāt «cilvēki vairs negrābj un neņem un apēd visu līdz galam - cilvēki ļoti, ļoti skatās, ko ņem».
«Nākamgad cenas laidīsim vēl zemāk, lai cilvēks, kas dzīvo Latvijā, var iegādāties preci un nākt ēst. Uz šā pamata ceram nenokrist vēl tik daudz kā šogad,» klāstīja Lido īpašnieks.
Jau ziņots, ka Lido nodarbojas ne tikai ar sabiedrisko ēdināšanu, bet arī attīsta vairākus projektus ārvalstīs. Patlaban tiek strādāts pie jaunu ēdināšanas kompleksu izveides Lietuvā un Krievijā, kam jābūt gataviem gada laikā. Igaunijā ar realizēto projektu Ķirsons ir ļoti apmierināts, jo «cilvēku rinda stāv un kā jūtam – mēs viņiem patīkam». Pērno gadu uzņēmums beidza ar 24.16 miljonu Ls apgrozījumu, kas bija par 12 % vairāk nekā gadu iepriekš.