«Kāpēc nojauc klubu La Palma?» ir neizpratnē Aizkraukles iedzīvotāji un garāmbraucēji, vēsta reģionālais medijs Staburags.
Aizkraukles novada galvenais arhitekts Juris Letinskis informē, ka ēkas īpašniece Gunita Skaldere-Darmudasa vēlas izklaides centra — kafejnīcas ēku pārbūvēt, jo tecējis jumts un radušās citas problēmas. Pārbūves projekts Aizkraukles novada būvvaldē ir akceptēts jau 2014. gada augustā, bet darbi sākti tagad. Tos veic SIA Latvijas betons, kas izstrādāja arī pārbūves projektu.
Klubu La Palma Aizkrauklē, Jaunceltnes ielā 28a, atklāja 2010. gada jūlijā. Gunita Skaldere-Darmudasa bija iegādājusies ēku un mēneša laikā veikusi nelielu pārbūvi un remontu. Bija paplašināta bāra zāle, bijušās automazgātavas vietā tika iekārtota diskozāle. Pirms tam ēkā bija spēļu zāle Fenikss un kafejnīca — bārs Labi sēžam. Ēkai ir jau vairāk nekā 10 gadu.
Gunitas Skalderes-Darmudasas skaidrojumu par pārmaiņām lasiet laikraksta Staburags 20. janvāra numurā.