Andris Lāriņš, Nordea bankas analītiķis:
Personīgi biju piesardzīgs pret to optimismu, kas valdīja straujās izaugsmes laikā, tādēļ man par laimi pagaidām nav bijis nepieciešams būtiski mainīt ierastās lietas. Protams, dažas ambīcijas nākas piezemēt. Kopumā esmu nedaudz apmierināts par savu agrāko uzvedību, bet joprojām esmu piesardzīgs par nākotni.
Tatjana Volkova, Banku augstskolas rektore:
Naudas tērēšanas ziņā esmu kļuvusi daudz piesardzīgāka, jo atalgojums samazinās, un, iespējams, samazināsies vēl. Par prioritāti kļuvusi rēķinu, līzingu, kredītu nomaksa un, protams, arī radinieku atbalstīšana, tāpēc uz veikalu lieku reizi neeju. Arī attieksme pret ceļojumiem ir kļuvusi daudz rezervētāka —pagājušogad uz vienu nedēļu aizbraucām atpūsties, taču — kā būs turpmāk, pagaidām nezinu.
Vjačeslavs Dombrovskis, ekonomists:
Paradumu maiņa atkarīga no tā, vai mainījušies cilvēka ienākumi un — ko viņš prognozē attiecībā uz nākotni. Tā kā mani ienākumi nav samazinājušies, savus iepirkšanas paradumus neesmu mainījis, taču nākotne ir neskaidra, tāpēc no lieliem pirkumiem, piemēram, jaunas automašīnas, es patlaban atturētos. Mums ģimenē ir kopīgs budžets, un tā kā sieva ir bērnu kopšanas atvaļinājumā, grūti prognozēt, kāda būs viņas alga, atgriežoties darbā. Līdz ar to jau tagad uzskatām šo algu kā realitātei neatbilstošu un attiecīgi plānojam arī savus tēriņus.