Iveta Semjonova par hennu interesējusies sen, bet pie tās atgriezusies, kad 2008. Gadā radās daudz brīva laika dažādu novārtā atstātu hobiju apzināšanai
«Tobrīd bija daudz brīva laika, ko pavadīt mājās pie interneta, pievēršoties piemirstām interesēm un hobijiem – internets ir un «rocies»!».
«Hennu gada laikā izmalu līdz pat mielēm, noskaidrojot pat iedarbīgākās formulas hennas pastas gatavošanai, kas un kā vajadzīgs, vācu materiālus, pirku hennu, maisīju, zīmēju un sazinājos ar hennas zīmējumu profesionāļiem pasaulē,» pusotra gada rosīšanos īsumā raksturo Iveta.
Rezultātā ir tapusi interešu izglītības programma, kuru Iveta piedāvāja vairākām interešu izglītības iestādēm, piedāvājumam atsaucās Hobiju kursi, kuru telpās jau trešo gadu Ivetas vadībā var apgūt hennas mākslu. Viņa lēš, ka pa šo laiku kādi 300 – 400 kursanti bijuši, daudzas meitenes samācījušās un arī zīmē. Saikne ar audzēkņiem netiek pārrauta un gadās, ka notiek sadarbība pasākumu vadīšanā. Kursus bieži apmeklē arī manikīra meistari, lai pēcāk papildinātu savu pakalpojumu klāstu.
Taču hennas zīmēšanu viņa vērš plašumā – apzīmē ne tikai cilvēka ādu, otrajā nodarbībā pievēršas arī citām apzīmējamām virsmām, galvenais nosacījums – tām jābūt dabīgas izcelsmes – dzīvnieka ādai vai kokam, dabīgu šķiedru tekstilam, jo sintētika hennu pretī neņem. Apzīmēt var pat sveces.
Hennas zīmējumi ir izteikti sezonāls hobijbizness, uzskata Iveta, mūsu platuma grādos nekādu biznesu ar hennu celt nevarot, bet tas ir visai labs papildienākumu avots vasarā. Viņai pašai tas ir hobijs, kurš ieguvis profesionālu pieskaņu. Vislielākā publikas atsaucība ir korporatīvajos un vasaras brīvdabas pasākumos. Bieži henna var būt laba alternatīva tetovējumam, šo iespēju daudzi uz mūžu apzīmēties gribošie tiešām izmanto.