Līdz ar šo plānu pārņemšanu, GE Money pensiju plāns Blūzs un Džezs ir kļuvis par Citadele pensiju plānu Blūzs un Citadele pensiju plānu Džezs. Saistībā ar pāreju klientiem nekādas speciālas darbības nav jāveic, kā arī no jauna šiem pensiju plāniem nav jāpiesakās. Minēto pensiju plānu turētājbanka jau kopš pagājušā gada oktobra ir banka Citadele.
Pārņemot sadarbību ar pensiju plānu Blūzs un Džezs klientiem, Citadele Asset Management turpinās īstenot šo plānu līdzšinējo ieguldījumu politiku, saka Citadele Asset Management valdes priekšsēdētājs Uldis Upenieks.
Raksti par tēmu
Bankas Citadele meitas sabiedrība IPAS Citadele Asset Management pārvalda 13 fondus no kopumā 28 fondiem, kas patlaban ir Latvijā reģistrēti un tiek pārvaldīti.
Citadele Asset Management arī pirmā Latvijā ir saņēmusi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) izsniegto licenci alternatīvo ieguldījumu fondu pārvaldnieka darbībai.
Kā ziņots, GE Money aktīvu pārņemšanas ietvaros Citadeles grupas uzņēmumi pērn pārņēma arī IPS GE Money Asset Management pensiju 3. līmeņa plānu Tvists un Rumba turētājbankas un līdzekļu pārvaldītāja funkciju veikšanu.