WildGood izskata iespējas, kā ražošanas procesā izmantot ne tikai sarus, bet arī mežacūku ādu .
Tepat Latvijā tapušās mežacūku saru ķemmes ar interneta starpniecību vismaz vienā eksemplārā jau ir nonākušas 28 pasaules valstīs. SIA Daba laba (WildGood) īpašniece Loreta Pižika norāda, ka pārdošanu vairāk organizē ar interneta starpniecību, kur tiek realizēti ap 70% saražotās produkcijas. Uzņēmums šobrīd ir vienīgais zināmais šādu ķemmju ražotājs Baltijā. LIAA konkursā uzņēmums piedalās kategorijā Rūpnieciskais dizains un Importa aizstājējprodukts. Mežacūku sari ķemmes pamatnē tiek nevis ielīmēti, bet gan iešūti. Pirms nonākts pie šāda varianta, mēģināts arī sarus līmēt, tomēr izrādījies, ka tie pēc laika izkrīt.
L. Pižika piebilst, ka zināmā mērā uzņēmums vēloties saglabāt amatniecības tradīcijas, tāpēc ražošanā tiek izmantotas gan mūsdienīgas tehnoloģijas, gan arī meistaru roku darbs. Viņa atzīst, ka nekad nespēšot izkonkurēt Ķīnā taisītās saru ķemmes, kas maksājot krietni lētāk, taču nav zināms, kāda ir tām izmantoto saru izcelsme. Tās izkonkurēt arī neesot uzņēmuma mērķis.
Visi sari no mežacūku ādas ražošanā nav izmantojami, pāri paliek arī cūkas āda. Tāpēc šobrīd uzņēmums domā, kā to visu likt lietā, un ir piesaistījis ādas apstrādes speciālistus. Svarīgi ir arī, lai produkta iepakojums varētu kalpot citām vajadzībām. Jau ir tapis jauns ķemmju iepakojums no mežacūku ādām, kurš parādīsies tirgū šā gada nogalē. Iespējams, ar laiku ādām un sariem parādīsies vēl kāds pielietojums, piemēram, sarus varot izmantot arī otu izgatavošanai. Kopumā produkta izstrādē un attīstīšanā ieguldīti 15 tūkst. latu.
Lai produktu veiksmīgāk virzītu eksporta tirgos, tiek veikti tirgus pētījumi. Šobrīd interešu lokā ir Spānija, Lielbritānija, Austrālija, Beļģija un Igaunija. Savukārt tepat Latvijā uzņēmums piedalās dažādos tirdziņos, kas ļauj izpētīt patērētāju vēlmes.