Mobilo sakaru operators “Tele2” investējis 400 000 eiro biroju telpu rekonstrukcijas darbos, tādējādi paplašinot savu well-being jeb labsajūtas biroju par aptuveni 600 kvadrātmetriem.
Biroja telpu pielāgošanu labsajūtas konceptam plānots noslēgt nākamā gada sākumā.
2019. gada pavasarī noslēdzās “Tele2” biroja telpu rekonstrukcijas pamatposms, kad biroja telpas 2000 kvadrātmetru platībā tika pielāgotas labsajūtas biroja konceptam. Šobrīd norit otrais posms, kurā tiek pārveidotas telpas, kurās ikdienā strādā “Tele2” meitas uzņēmumu “Baltic Shared Services Center” un “Tele2 IoT Latvia” kolēģi.
“Lai arī mēs nākotnē strādāsim elastīgā darba režīmā, kad darbinieki līdz pat 100 dienām gadā varēs strādāt attālināti, mēs lieliski arī apzināmies, cik būtiski ir nodrošināt kvalitatīvus darba apstākļus arī birojā. Pēc šī rekonstrukcijas posma pabeigšanas varēsim droši teikt, ka 100% visi “Tele2” biroja un ar “Tele2” saistīto uzņēmumu biroja darbinieki strādā labsajūtas birojā, kurā darbinieks var izvēlēties sev piemērotāko darba vietu gan pēc noskaņojuma, gan nepieciešamības veikt konkrēto darba pienākumu,” atzīst “Tele2” personāla vadītāja Aija Bite-Ozere. “Kā rāda mūsu līdzšinējā pieredze, darbs šādā birojā nodrošina ne tikai augstu darbinieku iesaistes līmeni un viņu labsajūtu, bet arī ļauj daudz efektīvāk izmantot darba telpas.”
“Tele2” birojs ir mūsdienīga darba vieta vairāk nekā 200 darbiniekiem – tajā ir iespēja mainīt darba vietu atbilstoši dienas plānam, jo ir izveidotas modernas telpas sapulcēm, projektu darba grupām un darbam vienatnē. Birojā ir bezpapīra vide, jo visiem darbiniekiem ir portatīvie datori, un tiek ievērots tīrā galda princips, kas paredz, ka darbiniekiem savas personīgās un darbam nepieciešamās mantas pēc darba pabeigšanas konkrētajā darba vietā ir jāieliek savā skapītī. Birojā uzstādītas arī tehnoloģijas, kas ļauj taupīt enerģiju un ūdens patēriņu.
“Daudziem, apmeklējot mūsu biroju, ir pārsteigums, ka ne uzņēmuma vadītājam, ne citiem vadības komandas pārstāvjiem nav sava personīgā kabineta. Šāda pieeja ir ļāvusi izveidot veselīgu un demokrātisku iekšējo uzņēmuma kultūru, kas rezultējas zemā darbinieku mainībā un labos uzņēmuma darbības rezultātos,” saka A. Bite-Ozere.