Tiesa gan, pieaugums bija mazāks nekā pirmdien – par 2,82% līdz 1,46 latiem. Ar akcijām tika veikti 18 darījumi, kopējam apgrozījumam sasniedzot 6387,19 latus.
Lielākais apgrozījums Baltijas biržās bija NASDAQ OMX Tallinn kotētajam sieviešu apakšveļas ražotājam Silvano Fashion Group – 905 tūkstoši latu, otrajā vietā atstājot šajā pašā biržā kotēto Olympic Entertainment Group, ar kura akcijām notika 72 darījumi, kopējam apgrozījumam sasniedzot 437 tūkstošus latu.
Lielākais kritums starp Baltijas biržās kotētajiem uzņēmumiem otrdien bija Latvijas kuģniecības akcijas cenai – par 6,37%. Ar kompānijas akcijām tika veikti vien seši darījumi 596 latu apmērā. Starp lielākiem kritumiem bija Tallink Grupp akcija, kuras cena saruka par 1,96% un Tallinna Kaubamaja – par 1,59%.
Starp indeksiem pieaugumu piedzīvoja vienīgi OMX Vilnius, kura vērtība pakāpās par 0,23%. Pārējo biržu indeksi saruka – OMX Tallinn – par 0,59% un OMX Riga – par 0,49%, savukārt Baltijas biržu raksturojošais OMX Baltic Benchmark indekss samazinājās par 0,41%.