Šā gada 15.oktobrī tirdzniecības centrā baata sācis darbu Gerry Weber un Taifun preču veikals, kura piedāvājumā ir sieviešu apģērbi un aksesuāri no iepriekšējo sezonu kolekcijām. Veikalā nopērkami arī zīmola Samoon lielo izmēru apģērbi. Db.lv jau rakstīja, ka Liepājas tirdzniecības centrā baata augustā atvērti divi Lietuvas tirgotāja Agbirsta UAB veikali - Up&Go un Batine.
Firma Agbirsta kā vairumtirdzniecības uzņēmums izveidota 2000.gadā. Līdz šim tā pārdevusi preces vairumā, kā arī atvērusi mazumtirdzniecības veikalus Kretingā, Klaipēdā, Palangā, Gargždos un Druskininkos Lietuvā, liecina informācija uzņēmuma mājaslapā. Veikali Liepājā ir uzņēmuma pirmais solis aiz Lietuvas robežām.
Papildināta - KP veikusi procesuālas darbības Maxima Latvija birojā
Konkurences padome (KP) ceturtdien veikusi procesuālās darbības mazumtirdzniecības uzņēmumā SIA "Maxima Latvija", liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.
"Maxima Latvija" aģentūrai LETA pauda, ka KP darbinieki bijuši uzņēmuma galvenajā birojā Rīgā. "Maxima Latvija" pilnībā sadarbojās ar KP un sniedza nepieciešamo informāciju.