Vīrietis bija ieradies ar automašīnu Škoda Fabia, kurā atradās trīs motorzāģi un divu veidu nažu komplekti, kurus minētā persona tirgoja, bet nevarēja uzrādīt dokumentus, kas apliecinātu viņa tiesības veikt komercdarbību, informē Valsts policija.
Saistībā ar šo gadījumu sākta administratīvā lietvedība. Policijas redzeslokā jau agrāk nonākuši minētās tautības vīrieši, kuri dodas arī uz lauku viensētām un piedāvā iegādāties dārza tehniku, solot izdevīgas cenas un ievērojamas atlaides. Tomēr piedāvātā prece izrādās nekvalitatīva un nekalpo ilgi, uzsver policija.
Stājas spēkā aizliegums izmantot mobilos tālruņus skolās līdz pat 9. klasei
Šodien stājas spēkā grozījumi Izglītības likumā, ar kuriem aizliegts izmantot mobilos tālruņus skolās no 1. līdz pat 9. klasei (ieskaitot), izņemot gadījumus, kad pedagogs ir atļāvis tos izmantot izglītības procesā. Reāli izmaiņas gan tiks ieviestas pēc trim mēnešiem, jo skolēni ir devušies vasaras brīvlaikā.
Līdz šim šāds aizliegums bija noteikts skolēniem līdz 6. klasei.