Kā liecina pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT, raidījumu 900 sekundes, veiktais pētījums – 49% aptaujāto atklāj, ka ir kaut ko dzirdējuši par grozījumu saturu.
Trešā daļa Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem norāda, ka nav informēti par grozījumu saturu, kurus vēlas rosināt Zaļo un zemnieku savienības un Saskaņas centra pārstāvji, lai veiktu izmaiņas tautas nobalsošanas kārtībā (35% - neesmu informēts).
Raksti par tēmu
Kā labi informētus par grozījumu saturu sevi raksturo mazāk nekā piektā daļa (14%) ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem.
Savukārt diviem procentiem aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.
Aptauja veikta laikā no 2012. gada 31. jūlija līdz 2. augustam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 750 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.