Satiksmei atvērta 7.janvārī tiks viena braukšanas josla, bet vēl pēc nedēļas tiks spriests arī par otras joslas atvēršanu satiksmei. Kalnciema ielā esošā sabiedriskā transporta pieturvieta gan tur atjaunota netiks un vismaz tuvāko pusgadu atradīsies citā vietā.
Vienlaikus nākamnedēļ gar demontējamā Kalnciema ielas 2b nama sienu, kas skar Meža ielu un Raņķa dambi, tiks uzstādīts arī gājēju tunelis, lai garantētu drošu iedzīvotāju pārvietošanos.
Satiksme Kalnciema ielas un Raņķa dambja apkaimē ir slēgta no 25.novembra. Šajā posmā mainīta arī sabiedriskā transporta kustība un 3.maršruta autobusi centra virzienā uz Pļavniekiem brauc pa apvedceļu - Daugavgrīvas iela - Krēslas iela - Slokas iela - Kalnciema iela līdz Raņķa dambim, kur atgriežas maršrutā.
Raksti par tēmu
Volta SKAI veiks obligāciju pirmstermiņa dzēšanu 17 miljonu eiro apmērā
Summus Capital par 48 miljoniem eiro Krakovā iegādājas jaunuzceltu biroju kompleksu
Dienas Bizness
Latvia Sotheby’s International Realty izpilddirektores amatā iecelta Grinberga
Dienas Bizness
Volta SKAI veiks obligāciju pirmstermiņa dzēšanu 17 miljonu eiro apmērā
Summus Capital par 48 miljoniem eiro Krakovā iegādājas jaunuzceltu biroju kompleksu
Dienas Bizness
Latvia Sotheby’s International Realty izpilddirektores amatā iecelta Grinberga
Dienas BiznessRīgas domes ierēdņi un amatpersonas piektdien tikās pie nama Kalnciema ielā 2b, lai spriestu par tā turpmāko nākotni un satiksmes organizāciju.
Pagājušā gada 25.novembrī ēkā izcēlās paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Lai novērstu ugunsgrēkā radīto seku bīstamību un apdraudējumu pilsētvidei, Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejā 19.decembra sēdē pieņēma lēmumu par ēkas fasādes daļēju demontāžu līdz līmenim, kad būvinženieri sniegs atzinumu, ka tā ir pilnībā droša.
Balstoties uz CMB ekspertu atzinumu, lai šo mērķi sasniegtu, nams jādemontē līdz 1.stāva līmenim. Patlaban ēkas īpašnieku nolīgtie būvnieki uzsākuši nama demontāžas darbus.