Jautāta, vai tas tēmēts uz ministru prezidentu Valdi Dombrovski, viņa atbildējusi: «Jā. Ne viņš savu biznesu ir izveidojis. Viņu šeit nekas nesaista. Kāpēc lai viņš domātu par Latvijas valsti? Viņš var vienā dienā būt šeit un nākamajā sakrāmēt čemodānus un aizbraukt.»
«Tur nav starpības, uz kurieni, ja cilvēkam nav savas piederības izjūtas, nav lauka, nav sava uzņēmuma, par kuru krist un celties. Jo par valsti jau parasti cīnās tie politiķi, kas par savu valsti, pilsētu domā kā par savu - mana ģimene, mans nams, mani ļaudis. Tie jau tikai kaut ko sasniedz - kas domā un strādā tā, lai viņa ļaudīm būtu labi,» klāstījusi politiķe.
Raksti par tēmu
Intervijā viņa arī izteikusies: «Tas, kā dzīvojam ES, ir lielā mērā atkarīgs no eirodeputātiem un valsts vadītājiem. Latvijas amatvīri kā tādi pionieri - teicamnieki sēž pirmajā solā un stāsta par veiksmes stāstu, gaidot, ka viņiem uzsitīs uz pleca un paslavēs. Bet nereti notiek tā, ka tie delverīgākie bērni, kas skolā bijuši ar uzvedības problēmām, kam vecāki uz skolu saukti, tie dzīvē vairāk sasniedz.»
Viņa arī uzsvērusi, ka «šobrīd nav tā labākā situācija iestāties eirozonā». «Pievienoties eiro ir tas pats, kas mesties no klints bangojošā okeānā,» Neatkarīgajai teikusi I. Grigule.
«Ja kādu aicina tikai ciemos, tad savu māju sakopj, lai viesim būtu patīkami tur atrasties. Bet eirozonā pašlaik mēbeles, atkritumi un spilveni ir kopā juku jukām. Ekonomiskā attīstība eirozonas valstīs ir tuvu nullei. Izaugsme ir vērojama tikai tajās valstīs, kas ir blakus eirozonai - Dānija, Zviedrija, arī Latvija,» skaidrojusi Saeimas deputāte.