Būve

Ekspluatācijā nodots 8 miljonus eiro vērtais Siguldas Sporta centrs

Zane Atlāce - Bistere,07.04.2017

Jaunākais izdevums

Piektdien, 7.aprīlī, ekspluatācijā nodots Siguldas Sporta centrs, kura izveidē ieguldīti vairāk nekā 8 miljoni eiro. Plānots, ka jaunais sporta objekts darbu sāks no 15.aprīļa, informēr pašvaldībā.

Sporta centra lepnums ir 25 metrus garais peldbaseins ar četriem celiņiem, kā arī speciāls bērnu peldētapmācības baseins. Tam blakus ēkas 1.stāvā izveidota arī ūdens atrakciju un atpūtas zona, kurā pieejams bērnu ūdens atrakciju baseins, ūdens slīdrenes 40 metru garumā, kā arī hidromasāžas un aukstā ūdens baseini, kā arī pirts zona.

Plānots, ka svinīgā Siguldas Sporta centra atklāšana notiks 4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā.

Sporta centra būvniecības izmaksas ir vairāk nekā 8 miljoni eiro, no tiem 2 918 133 eiro Izglītības un zinātnes ministrijas finansējums. Sporta centra projektēšanu un būvdarbus veica pilnsabiedrība S.J.U.C., kuru veido SIA MONUM un SIA Uzars Celtniecība, ēkas projekta autors – SIA Nams, meta autors – arhitekts Andris Kokins.

Komentāri

Pievienot komentāru
Nekustamais īpašums

Būvuzraugs Siguldas sporta kompleksa lietā aizturēts aizdomās par 46 000 eiro izspiešanu

Kārlis Mīlbergs,13.03.2017

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Saistībā ar Siguldas sporta kompleksa nodošanu ekspluatācijā izspiestā kukuļa apmērs kriminālprocesā, kurā tika aizturēts būvuzraugs, SIA «Jurēvičs un partneri» valdes priekšsēdētājs Māris Jurēvičs, bija 46 000 eiro, svētdien ziņoja Latvijas Televīzijas raidījums «De facto», atsaucoties uz KNAB sniegto informāciju.

Kā informē raidījums, kriminālprocesā aizturēti divi cilvēki. Kukulis - 46 000 eiro - ticis prasīts par būvobjekta nodošanu ekspluatācijā. Jurēviča firma apņēmās veikt visu Siguldas sporta kompleksa būvdarbu uzraudzību par 37 000 eiro. Kukulis, visticamāk, prasīts no uzņēmuma «Bildberg» pārstāvja. Šī kompānija kopā ar SIA «Monum» veido pilnsabiedrību «S.J.U.C.», kas būvē Siguldas sporta kompleksu.

Komentāri

Pievienot komentāru
Nekustamais īpašums

FOTO: Gada būves Vidzemē

Zane Atlāce - Bistere,06.12.2017

Siguldas novada lielākais lepnums ir šogad ekspluatācijā nodotais Siguldas Sporta centrs, kas uzskatāms par vērienīgāko sporta būvi Siguldā pēdējo 30 gadu laikā.

Avots: Siguldas novada pašvaldība

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Vidzemē šogad daudzviet uzlabota satiksmes infrastruktūra, nākamgad finišēs kultūras un saieta namu ēku būvniecība, peldbaseini un citi sporta objekti, trešdien raksta laikraksts Dienas Bizness.

Spriežot pēc pašvaldību apkopotās informācijas par būvniecības nozarē paveikto, Vidzemē 2017.gadā būvniecības aktivitāte uzskatāma par mērenu. Par nīkulīgu šo gadu neļauj dēvēt atsevišķi spilgti objekti – piemēram, Villa Santa viesnīcas komplekss Cēsu novadā, Siguldas Sporta centrs vai Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta depo ēka Apē.

SIA Žurnāls Santa meitasuzņēmums SIA Santas rezidence viesnīcas kompleksā Cēsu novadā ieguldījis aptuveni 3,5 miljonus eiro. Šogad noslēgusies arī Cēsu pilsētas sporta stadiona pārbūves 1.kārta, kuras būvniecības izmaksas ir 2,8 miljoni eiro, tostarp 1,9 miljoni eiro valsts budžeta līdzfinansējums.

Siguldas novada lielākais lepnums ir šogad ekspluatācijā nodotais Siguldas Sporta centrs, kas uzskatāms par vērienīgāko sporta būvi Siguldā pēdējo 30 gadu laikā.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tā dēvētajā būvnieku karteļa lietā aizliegta vienošanās cita starpā bijusi arī par tādiem būvobjektiem kā Rīgas pils, Latvijas Universitātes Akadēmiskais centrs Torņkalnā, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) ēka, Liepājas cietums un citi, liecina Konkurences padomes (KP) publiskotais pilnais saraksts par lietā iesaistītajiem objektiem.

Kopumā starp 77 būvnieku kartelī pārrunātajiem objektiem ir vairāki projekti Rīgā, tostarp vairākas izglītības un kultūras iestādes. Tāpat vairāki karteļa darbībā iesaistītie objekti atrodas citās Latvijas pilsētās - Liepājā, Jelgavā, Skrundā, Ogrē, Ikšķilē, Jēkabpilī, Valmierā, Kuldīgā, Saldū, Rēzeknē, Salaspilī, Daugavpilī un Cēsīs.

Starp uzskaitītajiem būvobjektiem Latvijas pilsētās ir ne tikai izglītības iestādes, bet arī sporta centri, slimnīcas, ražotnes, parki, dzīvojamās ēkas, tirdzniecības centri un citi objekti.

Visi KP publiskotie lietā iesaistītie būvobjekti ietver VEF kultūras pili, Okupācijas muzeju, Pulka ielas muzeja krātuvi, kultūras pili "Ziemeļblāzma", Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, Ogres tehnikumu, Latvijas Universitātes Akadēmisko centru Torņakalnā, Rīgas pili, Jauno Rīgas teātri, Salaspils kultūras namu "Enerģētiķis", stadionu "Daugava", Lielupes tenisa centru, Ventspils Mūzikas vidusskolu ar koncertzāli "Latvija", Lielupes vidusskolu un Jelgavas Valsts ģimnāziju.

Komentāri

Pievienot komentāru