Kopumā pagaidām izskatās, ka Grieķijas jautājuma atrisināšanā nāksies iesaistīties Starptautiskajam Valūtas fondam (SVF), kas neko labu par ES spējām kopīgi risināt problēmas neliecina.

Valdot šādam fonam, šodien eiro cena atkrita līdz pat 1,334 ASV dolāru atzīmei. Šādos līmeņos eiro vērtība iepriekšējo reizi atradās pirms 10 mēnešiem.

Eiro šodien nepalīdzēja pat labāki ekonomikas dati. Eiropas lielākās ekonomikas - Vācijas biznesa vides noskaņojumu raksturojošie IFO indeksi atklāja, ka martā uzlabojies uzņēmēju skatījums gan uz pašreizējiem apstākļiem, gan uz situāciju nākotnē. Indekss pašreizējai situācijai pieaudzis līdz 94,4 punktiem (no 89.8 februārī), tikmēr nākotnes izredžu indekss pakāpies līdz 101,9 punktiem no 100,9 punktiem iepriekšējā mēnesī.

Db.lv jau rakstīja, ka Fitch arī Portugāles reitinga perspektīvu saglabāja negatīvu, kas nozīmē, ka pastāv lielāka iespēja, ka reitings nākotnē varētu tikt pazemināts, nevis paaugstināts vai saglabāts esošajā līmenī.