Sastrēgumu stundās korķos sēdētājiem ir lieliska iespēja ielūkoties veikalu skatlogos un uzzināt par jaunajiem piedāvājumiem, atzīst Cēsu ielas uzņēmēji. Tā ir viena no tām galvaspilsētas ielām, kur nereti veidojas sastrēgumi.
Cēsu iela Rīgā atzarojas no Brīvības ielas pie Jaunās Sv. Ģertrūdes baznīcas, 730 metru garumā virzās tai paralēli līdz Barona kvartālam, kur atkal saplūst ar pilsētas lielāko artēriju. Te izvietojušies veikaliņi un ēdināšanas uzņēmumi, kuru mērķa auditorija nav nejauši garāmgājēji. Lielākajai daļai no tiem ir izveidojusies stabila klientūra, daļai – pakalpojumu un preču klāsts ir visnotaļ specifisks, tāpēc spontāna pirkuma varbūtība nav pārāk liela.
Savulaik Cēsu ielā atradās viens no apmeklētākajiem muzejiem – nams Cēsu ielā 17, kurā 1900. gada pavasarī, viesojoties Rīgā, nakti pārlaidis dižais vadonis – Vladimirs Iļjičs Ļeņins. Tikai retais zina, ka bijušajā revolūcijas vadoņa muzejā ir izveidota viesnīca – Ļeņina apartamenti, kurā padomju noskaņu var baudīt ikviens, īpaši populāra šī viesnīca ir tūristu vidū.
Visu rakstu Bez liekas kņadas lasiet 29. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.
#23/67
Tieši Cēsu ielā 2005. gadā tika atvērts pats pirmais Biotēka veikals, bet 2011. gadā tas pārtapa par Ekostudiju.
#31/67
Pilna servisa pasākumu aģentūra Degunradzis, kurā ir gan kafejnīca, gan galerija – skatuve, Cēsu ielā mitinās jau sešus gadus.
#65/67
Sporta un tūrisma preču veikala Virsotne vadītājs Aldis Āboliņš