Filmēšana notiek scripted reality formātā, attēlojot ikdienas dzīves situācijas, kuras varētu notikt ar ikvienu. Žanra īpatnība slēpjas tajā, ka filmēšanā piedalās parasti cilvēki, nevis profesionāli aktieri.

Aktieru ampluā sevi ir izmēģinājuši radio vadītāji Stass Florencevs un Natālija Oļesika, televīzijas vadītāja Anna Lieckalniņa, fotogrāfs Māris Morkāns, kā arī Forma Pro Films producenti Igors Pronins un Svetlana Ivaņņikova. Viesu zvaigznes statusā filmējusies dziedātāja Svetlana Surganova. Romāns Aronsons ir vienīgais profesionālais aktieris, kurš spēlē vienu no vadošajām lomām.

Viesi, kuri šobrīd atpūšas Baltic Beach Hotel, ar interesi vēro filmēšanas procesu, skaidro viesnīcā. Daži pat labprāt piedaloties masu skatos.

Seriāla filmēšana ir ieplānota līdz septembra beigām, un oktobrī pirmās sērijas būs redzamas Krievijas televīzijā.